Mototechna Group, a.s. – prodej a výkup zánovních vozů

Předváděcí a zánovní vozy na prodej

Pořiďte si zánovní vůz za nízkou cenu. Ve srovnání s novým automobilem ušetříte 30 až 50 %. Zánovní a předváděcí vozy z naší nabídky jsou přitom ve skvělé kondici. Žádný z nich nenajel více, než 80 000 km a nepřekročil 5 let věku. V naší bohaté nabídce najdete všechny možné značky a typy aut.

  • Nepomucká 791/198
  • Plzeň - Černice
  • 326 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Objevte zánovní a předváděcí vozy za skvělou cenu

Víte, že nový vůz ztrácí na hodnotě již v okamžiku, kdy s ním opustíte bránu autosalonu? S auty od nás se vám to ale nestane. Nabízíme vám totiž zánovní vozy jako nové s úsporou 30–50 % oproti vozu novému. V našem sortimentu nechybějí ani téměř nepoužité předváděcí vozy.

Čeká na vás široký výběr z více než 1 100 zánovních vozů. Naše nabídka je pestrá nejen barvami, ale hlavně značkami. Pořídíte u nás vozy Škoda, Citroën, Dacia, Mercedes, BMW, Jeep a další automobily v provedení SUV, hatchback, sedan, cabrio, combi, coupe či pick-up mnoha značek se stářím do 5 let maximálně 80 000 najetých km.

Máme pro vás připravenu zajímavou možnost financování vozu, respektive jeho nákupu na našich pobočkách. Ve spolupráci s partnery z oblasti finančnictví nabízíme prodej automobilů na splátky, a to se slevou 20 000 až 50 000 Kč.  

Nabídněte nám váš automobil k výkupu

Kromě prodeje zánovních a předváděcích vozů se věnujeme také jejich výkupu. Proč prodat automobil zrovna u nás? Dostanete peníze okamžitě a v hotovosti. Nabídneme vám nejvyšší cenu na trhu – naši specialisté provedou férové ocenění. Zajistíme veškeré potřebné administrativní kroky a ušetříme vám tak práci. Nemáte u svého vozu ještě doplacen leasing nebo úvěr? Žádný problém – doplatíme ho za vás.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno